Serwis Aukcyjny FajnyCiuszek.PL już online!

Zapraszamy wszystkich do nowego serwisu z aukcjami ubrań FajnyCiuszek.PL. Platforma jest już w pełni gotowa do handlu w internecie. Życzymy wielu udanych transakcji na łamach naszego portalu!

Zapraszamy wszystkich do nowego serwisu z aukcjami ubrań FajnyCiuszek.PL. Po długich i dokładnych testach miło nam poinformować, iż nasza platforma aukcyjna jest już gotowa i w pełni funkcjonalna. Od dnia 5 Grudnia 2016 możliwa jest bezpieczna sprzedaż oraz zakup odzieży na darmowych aukcjach internetowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sprzedających ciuszki nowe i używane do rejestracji i zapreznetowania swojej oferty na łamach naszego serwisu. 

Jeśli jesteś sprzedawcą, tylko do końca Stycznia, za rejestrację w serwisie otrzymasz 10zł w ramach promocji na start. Będziesz mógł przeznaczyć te pieniądze na opcjonalne promowanie swoich aukcji tak by dotrzeć do jak największej liczby klientów.

Serwis FajnyCiuszek.Pl prowadzi też współpracę z innymi stronami WWW, właścicielami FanPage na Facebooku o tematyce zakupów, mody. Dzięki rejestracji na naszej stronie możesz skorzystać z możliwości promocji swoich aukcji na Facebooku lub innych stronach WWW dzięki czemu dotrzesz do  jeszcze większej liczby klientów i zwiększysz sprzedaż!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego. Życzymy wielu udanych transakcji!
 

Ostatnie aktualnościPomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: